poniedziałek, 16 lipiec 2018

                                                                            

      Domowy biznes              Dokumentacja firmowa          Biznesowy savoir vivre            Ze świata biznesu

 

Portal Finanse dla biznesu powstał by wspierać działalności gospodarczą Polski w każdym aspekcie biznesowym. Podejmujemy tematykę związaną z każdym rodzajem i obszarem biznesu. Poruszamy zagadnienia księgowości i finansów przedsiębiorstw, zajmujemy się prawem w takim zakresie jaki konieczny jest biznesmenom z każdej branży.

 

Naszym celem jest stworzyć miejsce gdzie każdy przedsiębiorca prowadzący działalności na terytorium Rzeczpospolitej będzie mógł znaleźć odpowiedź na każde nurtujące go pytanie.

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje grono profesjonalnych księgowych, prawników oraz doradców biznesowych, którzy służą radą i doświadczeniem w każdym aspekcie. Jeśli jakieś zagadnienie sprawia Państwu szczególną trudność, a nie zaleźliście odpowiedzi na łamach Finansów dla biznesu, prosimy o kontakt służymy profesjonalną pomocą. Jeśli osobiście nie będziemy mogli Państwu pomóc, skierujemy Państwa do odpowiednich specjalistów, którzy świadczą usługi doradztwa biznesowego, jak na przykład volante.pl. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy zawsze byli miejscem, w którym znajdą Państwo rozwiązanie swojego problemu.

Zależy nam, aby dzielili się Państwo z nami swoimi uwagami odnośnie naszego portalu. Dzięki Państwa uwagom będziemy również mogli rozwinąć serwis w takim kierunku, który sprawi, że każda kolejna wizyta, będzie dla Państwa gwarancją zyskania merytorycznej wiedzy w nowych obszarach. Będziemy również na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, które pozostają nie bez wpływu na polski biznes.